Dane teleadresowe

Siedziba firmy: 

 

"DREWTUR" L.T.M. Greber Spółka Jawna

Słodków 61,
62-700 Turek,
woj. wielkopolskie
tel. +48 (0) 63 280 37 90
fax. +48 (0) 63 280 37 91
e-mail: drewtur@drewtur.turek.pl

www.drewtur.turek.pl
www.greber.pl

NIP: 668-195-65-75

Kontakty:

 

Ludwik Bogdan Greber
Współwłaściciel
T: +48 (0) 63 280 37 93
M: +48 510 262 591
e-mail: bogdan@greber.pl

Michał Greber
Współwłaściciel / Dyrektor zarządzający
T: +48 (0) 63 280 37 94
M: +48 510 262 590
e-mail: michal@drewtur.turek.pl

Aldona Kurzawa - Jaśkiewicz
Sekretariat
T: +48 (0) 63 280 37 90
M: +48 695 375 909
e-mail: aldona@drewtur.turek.pl

Joanna Fret
Obsługa klienta
T: +48 (0) 63 280 37 96
M: +48 697 375 404
e-mail: joanna@drewtur.turek.pl

 

Paweł Walaszczyk
Kierownik Produkcji
T: +48 (0) 63 280 37 95
M: +48 510 262 592
e-mail: pawel@drewtur.turek.pl

Robert Greber
Technolog / Kierownik Produkcji
T: +48 (0) 63 280 37 98
M: +48 510 262 589
e-mail: robert@drewtur.turek.pl

Katarzyna Płuciennik
Specjalista ds. Jakości
T: +48 (0) 63 280 37 99
M: +48 695 375 404
e-mail: katarzyna@drewtur.turek.pl

Marek Salamon
Magazyn
T: +48 (0) 63 280 37 97
M: +48 695 375 008
e-mail: marek@drewtur.turek.pl


 















zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.